Cynkmal

Home Strona główna Mapa strony Mapa strony English Deutsch Русский

Cynkmal

Cynk-Mal S.A. - producent i dystrybutor wyrobów ocynkowanych ogniowo.

więcej »

CYNK-MAL S.A.
59-220 Legnica
ul. Pątnowska 48
tel.: +48 76 855 15 00
fax: +48 76 855 15 01
e-mail: cynkmal@cynkmal.pl

Kapitał zakładowy - wpłacony w całości
20 191 000,00 PLN
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000284987
NIP 6911115171
REGON 390406820

Sekretariat
tel.: +48 76 85 51 500
fax: +48 76 85 51 501
e-mail: cynkmal@cynkmal.pl
 
Biuro Zarządu
Asystent Zarządu:
Dorota Stachura
tel.: +48 76 855 15 56
kom.: +48 512 278 959
e-mail: stachura@cynkmal.pl
 
Pion Handlu
 
Sprzedaż krajowa
Region południe
Handlowiec:
Agnieszka Kania
tel.: +48 76 855 15 18
kom.: +48 512 278 958
e-mail: kania@cynkmal.pl
   
Key Account Manager:
Tomasz Pietrzyk
kom.: +48 503 091 562
e-mail: pietrzyk@cynkmal.pl
Region centrum
Specjalista ds. handlu:
Marta Markowiec
tel.: +48 76 855 15 35
kom.: +48 695 318 314
e-mail: markowiec@cynkmal.pl
   
Key Account Manager:
Konrad Gola
kom.: +48 607 293 832
e-mail: gola@cynkmal.pl
Region zachód
Specjalista ds. handlu:
Czesława Jakubowicz
tel.: +48 76 855 15 33
e-mail: jakubowicz@cynkmal.pl
 



 
Sprzedaż zagraniczna
Specjalista ds. eksportu:
Anna Waszewska-Kosatka
tel.: +48 76 855 15 19
kom.: +48 697 167 166
e-mail: waszewska@cynkmal.pl
  Specjalista ds. eksportu:
Irena Muła
tel.: +48 76 855 15 14
kom.: +48 692 445 264
e-mail: mula@cynkmal.pl
 
Dział Logistyki
Kierownik Logistyki i Magazynu:
Małgorzata Nowicka
tel.: +48 76 855 15 17
kom.: +48 697 714 421
e-mail: nowicka@cynkmal.pl
 




 
Dział Kadr
Kierownik Zespołu ds. Kadr i Płac:
Aleksandra Ryżewska
tel.: +48 76 85 51 573
e-mail: ryzewska@cynkmal.pl